100km Coffee Challenge Vol.2

Nu ko, sveicieni sportistiem un visiem tiem, kam velo sirsniņā. Jūlijs ir klāt un, kā jau iepriekš solīts, klāt ir arī Vol.2 “100km Coffee Challenge”. Noteikumi nemainīgi – nomin nieka 100km, par ko mēs tevi atalgosim un uzcienāsim ar gardu kafiju no ROCKET BEAN un ne tikai.. katram minējam pienāksies arī īpaša bundžiņa ar Rocket Bean Nitro auksti brūvēto kafiju! Un arī šoreiz tiks izlozētas gan nedēļas, gan mēneša lielās balvas no mūsu draugiem WAHOO, ANCH, SILCA, Shimano un THERABODY ;)

• Šoreiz kā galveno un lielo mēneša balvu izlozēsim THERAGUN atjaunošanās zābakus “Recovery Air Prime” modeli no THERABODY! Nav variantu, dēļ zābīšiem vien ir jāmin 💪🏽

• No WAHOO Fitness arī šoreiz būs iespēja laimēt ELEMNT RIVAL Multisport GPS pulksteni un ne tikai..

• ANCH kā vienmēr iepriecinās braucējus ar gaumīgiem un kvalitatīviem velo apģērbiem!

• Un, protams, citas lielākas un mazākas motivācijas balvas no SHIMANO, Silca & AcePac.

Iespējams, kādam tas būs stimuls pirmo reizi dzīvē nomīt savus 100km vienā piegājienā, kādam citam tas būs pilnīgi parasts ikdienas trenniņš vai arī garāks izbrauciens pie dabas.. lai arī kā tur būtu, reģistrē savu 100km braucienu (ar velodatoru vai kādu no GPS aplikācijām) un pa taisno stūrē uz BRŪKLENI, kur uzrādot reģistrētos 100km, tiksi pie gardas kafijas un “kudosiem” no mums.

Atceries, tās nav sacensības, ir tikai forši atbalstīt un atalgot katru, kam velobraukšana sagādā patiesu baudu un raisa pozitīvas emocijas. #Bruklene100kmChallenge Vol.2 norisināsies visu Jūlija mēnesi, sāksim jau 5.jūlijā un finišēsim 5.augustā. Lielo balvu izspēlē piedalīsies ikviens reģistrētais 100Km brauciens, jo vairāk brauksi, jo lielāka varbūtība būs tikt pie lielajām balvām.. just sayin’ ;)

P.S. akcija spēkā ir tikai uz esošās dienas sabrauktajiem 100km (tas, ka aizvakar vai pirms nedēļas nomini 100km, šoreiz īsti nestrādās).

Lai labi minās un tiekamies pie kafijas tasītes un pozitīvām emocijām Brūklenē.

Kājās jaudu, lai kafija dzerās ar baudu.

Brūklene Cyclery.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *