Brūklene 100Km Coffee Challenge.

Beidzot ir iestājies pavasaris un visiem ir sen zināms fakts, ka visīstākie pavasara vēstneši ir krokusiņi, sniegpulkstenītes un, protams, velobraucēji.

Un tāpēc, kā jau ierasts, arī šajā pavasarī “Brūklene” pasludina par atklātu jauno “100Km Coffee Challenge”! Noteikumi nemainās un ir gaužām vienkārši – nomin nieka 100km, par ko mēs tevi atalgosim un uzcienāsim ar gardu kafiju no Rocket Bean un ne tikai..

Iespējams, kādam tas būs stimuls pirmo reizi dzīvē nomīt savus 100km vienā piegājienā, kādam citam tas būs pilnīgi parasts ikdienas trenniņš vai arī garāks izbrauciens pie dabas.. lai arī kā tur būtu, reģistrē savu 100km braucienu (ar velodatoru vai kādu no GPS aplikācijām) un pa taisno stūrē pie mums uz BRŪKLENI, kur uzrādot treģistrētos 100km, tiksi pie gardas kafijas un ovācijām no mums.
Atceries, tās nav sacensības, ir tikai forši atbalstīt un atalgot katru, kam velobraukšana sagādā patiesu baudu un raisa pozitīvas emocijas.

Bruklene100kmChallenge norisināsies visu Maija mēnesi, sāksim jau 28.aprīlī un mīsim līdz pat 31.maijam. Lielo balvu izspēlē piedalīsies ikviens reģistrētais 100Km brauciens, jo vairāk brauksi, jo lielāka varbūtība būs tikt pie lielajām balvām.. just sayin’ ;)

P.S. akcija spēkā ir tikai uz esošās dienas sabrauktajiem 100km (tas, ka aizvakar vai pirms nedēļas nomini 100km, šoreiz īsti nestrādās).

Lai labi minās un tiekamies pie kafijas tasītes Brūklenē.
Kājās jaudu, lai kafija dzerās ar baudu.
Brūklene Cyclery

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *