BRŪKLENE Gravel Fest #1

26.augustā, velosipēdu veikals “Brūklene” organizē savu pirmo “Brūklene Gravel Festu”. Ko īsti tas nozīmē? Vārdu sakot tās nav sacensības, bet gan lielisks veids kā pavadīt sestdienu uz velo, kopā ar draugiem un domu biedriem, dodoties piedzīvojumā pa episkākajiem pieRīgas grants ceļiem un, iespējams, arī kādiem neceļiem.

Gravel Fest formāts ērts un saprotams ikvienam:

  • Reģistrējies pasākumam (iepriekš reģistrējoties dalības maksa 9.95EUR, pasākuma dienā dalība būs jau 14.95EUR)
  • Dienu pirms pasākuma visiem reģistrētajiem dalībniekiem izsūtīsim epastu ar īsu aprakstu par katru maršrutu, tā lai vari izvēleties sev atbilstošāko un tīkamāko aplīti. Bet pats GPX/navigācijas fails būs pieejams pasākuma dienā, Brūklenē.
  • Katram no sešiem maršrutiem ir savs atbalstītājs, kas ar lielākām un mazākām balvām atalgos dalībniekus (par to sīkāks info sekos jau tuvākajā laikā).
  • Pasākuma dienā sākot no 11:00 dalībnieki varēs sākt doties sevis izvēlētajā maršrutā. Nebūs viens konkrēts un kopējs starta laiks, jo tās taču nav sacensības. Tieši tapēc katrs pats varēs izvēlēties cikos startēt, galvenais līdz 18:00 finišēt Brūklenē un piereģistrēt savu braucienu. Jo pie balvām un sponsoru sagādātajiem labumiem varēs pretendēt tikai piereģistrētie braucieni.
  • No 17:00 finišā ieradīsies arī Dj, būs alus, būs picas un pozitīvas emocijas, sagaidot finišētājus.
  • Svinīgā laimīgo dalībnieku apbalvošana ap 19:00 un tālāk jau viss griezīsies pēc Dj radītajiem ritmiem.

Dalībnieku pienākumi un prasības:

  • Lai arī tās nav sacensības, bet ķivere ir obligāta ikvienam.
  • Pārliecinies, lai velosipēds ir labā tehniskā stāvoklī – darba kārtībā abas bremzes, spiediens riepās un līdzi kabatā kāds instruments un rezerves kamera riepām, tas tā ja nu tomēr kas neparedzēts notiek brauciena laikā.
  • Lai neapmaldītos uz ceļa nepieciešama būs kāda no navigācijas ierīcēm– ideāli, ja tas ir velo dators ar GPS funkciju, bet telefons ar uzinstalētu KOMOOT aplikāciju arī derēs (jo visi maršruti būs pieejami tieši KOMOOT vietnē).
  • Mūsu atbalstītājs un sadarbības partneris Wahoo Fitness uz gravel festivāla laiku dod iespēju izmēģināt kādu no viņu piedāvātajiem Wahoo GPS velo datoriem, bet, lai pie šīs iespējas tiktu, tev ir jāreģistrējās pasākumam un jāpiesakās, rakstot mums uz epastu shopbruklene@gmail.com (uz testu pieejamo velo datoru skaits ir limitēts – kas pirmais sazinās, tas pirmais brauc ar Wahoo).

REĢISTRĀCIJA JAU ATVĒRTA UN PIEEJAMA ŠEIT:

Private: Veikals: Brūklene Gravel Fest – reģistrācijas maksa

14.95 inc. VAT

Reģistrējies un rezervē sev dalību pirmajā “Brūklenes Gravel Festā”, kas norisināsies 26.augustā, Stabu ielā 42.

*reģistrējoties iepriekš, dalības maksa 9.95EUR, pasākuma dienā dalība 14.95EUR.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *