Stāstu vakars “BIKEPACKING ADVENTURES”


25.oktobrī velosipēdu veikalā “Brūklene” norisināsies aizraujošs stāstu vakars, kas tiks veltīts visam par un ap “bikepacking”! Sarunu vadīs un piedzīvojumu meklētājus taujās ar ērtiem un arī netik ērtiem jautājumiem TV un radio cilvēks, 2 bērnu tētis un zemessargs – Gustavs Terzens.

Uz piedzīvojumu meklētāju soliņa redzēsiet un dzirdēsiet stāstus no Toma Alsberga, Artūra Strautiņa un Jura Dzeņa, kuri dalīsies savos piedzīvojumos un sniegs iedvesmu ikvienam, kam ir interese un vēlme doties kādā līdzīgā “bikepacking” ceļojumā ar velo un ne tikai..

Artūrs Strautiņš – mūziķis Triānas Parkā, fotogrāfs un kafijas cilvēks. Aktīva dzīvesveida, kāpšanas un velo entuziasts. Brauciens – Route des Grandes Alpes (8 dienas, kāpuma metri: 16500m, distance: 720km) Geneva – Menton.

Artūrs Strautiņš

Juris Dzenis – aizrauj ultra distanču process, no kā rodas atkarība. Taku skriešana, velo mīšana augšup un lejup, distanču slēpošana reizi gadā un pat laivas. Beidzamais veikums šovasar Veneto trail mīšus 530 km ar 10690 augstuma metriem un UTMB PTL skriešus&iešus 300km ar 22000 augstuma metriem.

Juris Dzenis

Toms Alsbergs – veikala “Brūklene” saimnieks, velosportists un piedzīvojumu meklētājs brīvajā laikā. Tikko veicis piedzīvojuma braucienu no Bergamo līdz Barselonai (13 dienas, kāpuma metri: 24566m, distance: 1813km).

Toms Alsbergs

Marika Latsone – grafikas dizainere un veloceļotāja, āra dzīves entuziaste. Ar velo šķērsojusi Amerikas kontinentus no Sanfrancisko līdz Patagonijai (divarpus gadi, 18000km). Aizrauj darīt lietas, no kurām bail, tāpēc šovasar piedalījās savās pirmajās izturības velosacensībās – Silk Road Mountain Race Kirgizstānā.

Marika Latsone

Gatavojiet savus jautājumus un tiekamies “Brūklenē” uz kvalitatīvām sarunām.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *