Bike Market – Velotirdziņš

       Previous weekend we participated in a Riga Bicycle weeks BIKE-MARKET with our “BRŪKLENE” – shop on wheels.Biggest interest was about SAINT VELO cycles that we presented. Spectators were surprised about the good quality and price of the bikes.

Besides the market you could have a look at some vintage racing road and track bikes form 80’s and before/after. Some pretty damn good rides presented out there with style and knowledge in bikebuild.

        Rīgas velonedēļas ietvaros tika organizēts velotirdziņš Kalnciema ielas Kvartālā, kurā, protams, piedalījāmies arī mēs ar izbraukuma “BRŪKLENI”. Vislielākā interese protams tika izrādīta SAINT VELO, kas ir jaunums Latvijā. Cilvēki bija patīkami pārsteigti par to kvalitāti un labo cenu.

Tirdziņā varēja apskatīt dažādu veidu velosipēdus, gan jaunus, gan lietotus.
Chapijs ar kompāniju bija parūpējies par lielisku vintage shosejas un treka ričuku izstādi ar visādām konfektēm. Tur nu gan varēja siekaliņu notecināt. Valčas Žurka arī izcēlās ar savu vizuālo amplua.
Laiciņs bija sketchy visas dienas garumā bet neesam jau no cukura. Apmeklētības ziņā pasākums bija piepildīts gana labi. Kūpinātu desu smarža gaisā saglabāja mērenu siekalu daudzumu mutē visas dienas garumā.

Paldies visiem par dalību un izturību.

Bija forši

Priekā

PHOTO:  WWW.ARTURSPAVLOVS.COM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *